Zpět na: obchod

LALABOOM Senzorický set

Tisk
Stavebnice pro neomezenou tvorbu
Celkem:625,00 Kč
sensory2
sensory3
sensory4
Popis

Lalaboom Sensory 2+8 je stavebnice pro nejmenší děti, kde využijí senzorické míče pro svou neomezenou tvorbu, a tím podporují i svou neustále se rozvíjející paměť. Vyrob si z nich třeba vlastního mimozemšťana!

Podívejte se na video.

Stavebnice Lalaboom pomáhá malým dětem objevit a rozvíjet své základní motorické dovednosti. Děti se učí poznávat barvy, tvary a základní spojovací mechanismy.

2 senzorické míče a 8 základních dílků.

Vhodné pro děti od: 10 měsíců

Rozměry: 30 x 12 x 15 cm

Stavebnice pro nejmenší děti LALABOOM vyžaduje používání kognitivních funkcí dětí, jako je pozornost, vnímání, paměť či přemýšlení a stimuluje soustředění a fantazii. Kromě těchto schopností děti přirozeně rozvíjejí svůj talent s ohledem na své vlastní preference. Hračka je senzoricky zaměřená, stimuluje jak zrak, tak i sluch a hmat. Rozvíjí jemnou i hrubou motoriku, koordinaci ruka-ruka, oko-ruka, cílení pohybu a prostorovou orientaci. 

Stavebnice Lalaboom vyhrála řadu ocenění jako například hračka roku 2018 ve Švédsku, designová hračka roku 2019 v Německu a další. Odborníci doporučují a děti ji milují. Všechny stavebnice LALABOOM lze spolu kombinovat.

 

JAK NA STAVEBNICE LALABOOM?

CVAK! - Spojte dílky dohromady pomocí jednoduchého mechanismu a rozmanitost textur vás povzbudí k prozkoumání dotykem.
 
ZATOČTE S NIMI! - Dílky můžete otevřít nebo zavřít zašroubováním. Tento krok je náročný a užitečný pro rozvoj motorických schopností.
 
MIX! - Pohrajte si s barvami a tvary a naučte se je rozpoznávat. Smíchejte a slaďte dílky, vyjádřete své preference a kreativitu!
 
BUDOVÁNÍ NENÍ ŽÁDNÁ DŘINA! - Budování je základní fází vývoje dítěte, kdy se učí předem plánovat, zvažovat prostor, a realizovat své myšlenky, které zvyšují jejich sebevědomí.
 
PROVLÉKEJTE! - První krok k jemné motorice a k naučení se psát. Tato aktivita také zlepšuje přesnost a koordinaci rukou a očí.

 

Při objednávce nad 2000,- je poštovné a balné zdarma.