Zpět na: Poštovné zdarma

Eazyhold pomůcka pro úchop - oranžový a zelený

Tisk
Pro běžné aktivity
Celkem:458,00 Kč
5pack3
5pack4
orange2
orange3
Popis

Eazyhold silikonové manžety vám pomohou držet předměty každodenního života, když potřebujete pomoc s jemnou nebo hrubou motorikou. Je to perfektní adaptivní pomůcka pro děti od 2 let až pro malé dospělé.

Oranžový použijte na zubní kartáčky, štětce, tužky a jiné psací potřeby. K jídlu se dobře přizpůsobí plastovým lžičkám nebo vidličkám i klasickým kuchyňským příborům.

Zelená manžeta má velikost, kterou potřebujete pro široké dětské lžíce, vidličky a nádobí. Nyní děti mohou konečně držet tu akční figurku, panenku nebo pískavou hračku, kterou mají tak rády! Snadno uchopte značkovače a velké pastelky, elektrické zubní kartáčky, hřebeny, váleček na těsto nebo kladivo či šroubovák.

Pomáhají dětem a dospělým s různými postiženími nebo tělesnými problémy a jsou ideální pro použití doma, ve škole, na rehabilitaci a při cestování.

Patentovaný design EazyHold® umožňuje dětem i dospělým snadno uchopit spoustu věcí. Pásky jsou vyrobeny z měkkého, flexibilního potravinářského silikonu, hypoalergenního a bez latexu. Umyjte v myčce nebo vyčistěte dezinfekčními ubrousky. Tyto silikonové manžety lze čistit při teplotách až 500 stupňů a nezničí se!

S Eazyhold můžete snadno provádět všechny své každodenní životní aktivity s nezávislostí navzdory fyzickým podmínkám nebo zdravotním postižením.

 

Při objednávce nad 2000,- je poštovné a balné zdarma.