Balanční kámen

Tisk
Celkem:859,00 Kč
stapelstein-Pink_Detail
stapelstein-mint_Side
stapelstein-dark-green-freies-spielen-farbenlehre-1656
stapelstein-red-farben-lernen-1590
Popis

Pro více pohybu, hry a představivosti v každodenním životě dětí.

Stapelstein kameny promění každou místnost na hřiště! Zářivost a všestrannost duhové klasiky vybízí děti všech věkových kategorií ke kombinování barev a herních variant novými způsoby a hodí se do každého dětského pokoje, školky, školy nebo třeba rehabilitační ambulance.

Z kamenů můžeme vytvořit balanční chodník, výškově nastavitelnou dynamickou stoličku, podložku pod nohy či cvičební schůdky… Při hře s kameny aktivujeme hluboký stabilizační systém, zlepšujeme pohybové dovednosti, posilujeme vestibulární aparát a rovnovážné reakce.

Obsahuje jeden lehounký stohovací kámen v duhové nebo pastelové barvě. Pokud si chcete vybrat, zda duhový či pastelový, vepište prosím do poznámky. Pokud si přejete konkrétní barvu, vepište rovněž do poznámky, podle našich možností se Vám budeme snažit vyhovět!

Lze kombinovat s jinými stohovacími kameny a stohovacími kamennými deskami.

Váha 180 g a nosnost až 180 kg.

Průměr = 27,5 cm, výška = 12 cm.

Vhodné do interiéru i exteriéru, doporučeno od jednoho roku, pro děti i dospělé.

✓ Klimaticky neutrální ✓ Vyrobeno v Německu ✓ 100% recyklovatelné, vyrobeno z EPP ✓ Odolné vůči vodě, slinám a UV záření

Poznámky k používání:

Špičaté a ostré předměty, jako jsou nůžky, nože, hřebíky, dráty, kameny atd., by se neměly dostat do kontaktu se Stapelsteinem. Vyhněte se extrémnímu teplu a všem možným zdrojům vznícení (plameny nebo jiskry). Při hraní ve vodě jsou Stapelstein pouze hračkami a ne plaveckými pomůckami. Stapelstein by se proto měly používat pouze v mělké vodě pod dohledem dospělé osoby. Buďte opatrní při balancování! Na kluzké podlaze mohou trhavé pohyby způsobit sklouznutí stohovacích kamenů. Koberec nebo podložka zabrání sklouznutí skládacích kamenů.

 Při objednávce do 2000,- účtujeme poštovné a balné ve výši 125,-. Nad 2000,- je poštovné a balné zdarma.