Balanční duhové kameny 3ks

Tisk
Celkem:2299,00 Kč
stapelstein-pastel-primary-4986
stapelstein-lernspielzeug-2114
stapelstein-classic-primary-stapelturm-2
Popis

Pro více pohybu, hry a představivosti v každodenním životě dětí.

Stapelstein kameny se skládají ze tří nádherných barev a promění každou místnost na hřiště! Zářivost a všestrannost duhové klasiky vybízí děti všech věkových kategorií ke kombinování barev a herních variant novými způsoby a hodí se do každého dětského pokoje, školky, školy nebo třeba rehabilitační ambulance.

Z kamenů můžeme vytvořit balanční chodník, výškově nastavitelnou dynamickou stoličku, podložku pod nohy či cvičební schůdky… Při hře s kameny aktivujeme hluboký stabilizační systém, zlepšujeme pohybové dovednosti, posilujeme vestibulární aparát a rovnovážné reakce.

Sada obsahuje lehounké stohovací kameny v duhových nebo pastelových barvách. Pokud si chcete vybrat, zda duhové či pastelové, vepište prosím do poznámky. Pokud si přejete konkrétní výběr barev, vepište rovněž do poznámky, podle našich možností se Vám budeme snažit vyhovět!

Lze kombinovat s jinými stohovacími kameny a stohovacími kamennými deskami.

Váha 180 g a nosnost až 180 kg.

Průměr = 27,5 cm, výška = 12 cm.

Vhodné do interiéru i exteriéru, doporučeno od jednoho roku, pro děti i dospělé.

✓ Klimaticky neutrální ✓ Vyrobeno v Německu ✓ 100% recyklovatelné, vyrobeno z EPP ✓ Odolné vůči vodě, slinám a UV záření

Poznámky k používání:

Špičaté a ostré předměty, jako jsou nůžky, nože, hřebíky, dráty, kameny atd., by se neměly dostat do kontaktu se Stapelsteinem. Vyhněte se extrémnímu teplu a všem možným zdrojům vznícení (plameny nebo jiskry). Při hraní ve vodě jsou Stapelstein pouze hračkami a ne plaveckými pomůckami. Stapelstein by se proto měly používat pouze v mělké vodě pod dohledem dospělé osoby. Buďte opatrní při balancování! Na kluzké podlaze mohou trhavé pohyby způsobit sklouznutí stohovacích kamenů. Koberec nebo podložka zabrání sklouznutí skládacích kamenů.