Eazyhold pomůcka pro úchop - růžový a žlutý

Tisk
Udělej to podle sebe
Celkem:458,00 Kč
yellow3
yellow2
pink2
pink3
Popis

Eazyhold silikonové rukojeti vám pomohou držet předměty každodenního života, když potřebujete pomoc s jemnou nebo hrubou motorikou. Žlutá a růžová jsou nejmenší velikosti.

Žlutá EazyHold® je nejmenší silikonová adaptivní pomůcka pro držení něčeho tak malého, jako je dětská lžička nebo zubní kartáček. Malá žlutá manžeta padne dětským rukám, takže mohou držet lžíci, pastelku, tužku, kartáček na zuby nebo hračku samy! A pro dospělé ji můžete použít na prsty k háčkování, pletení či psaní.

Růžová manžeta je pro děti přibližně od 1 do 5 let. Pomáhá držet vidličku nebo lžíci, hudební nástroj nebo panenku. Je jen o něco větší než žlutá, s většími otvory pro držení všech druhů předmětů pro hru a školu. A co vidlička, kartáček na zuby nebo panenka Barbie? Malá růžová páska je všechny udrží a dá vašemu dítěti svobodu, kterou potřebuje, aby se naučilo samostatnosti.

Pomáhají dětem a dospělým s různými postiženími nebo tělesnými problémy a jsou ideální pro použití doma, ve škole, na rehabilitaci a při cestování.

  • Netoxické, bez latexu
  • Měkké a pohodlné
  • Hygienické – vhodné do myčky i pro desinfekci
  • Pro pravou i levou ruku
  • Vhodné i pro venkovní použití
  • Není třeba se bát ani vlivu slunečního záření
  • Hypoalergenní

Patentovaný design EazyHold® umožňuje dětem i dospělým snadno uchopit spoustu věcí. Pásky jsou vyrobeny z měkkého, flexibilního potravinářského silikonu, hypoalergenního a bez latexu. Umyjte v myčce nebo vyčistěte dezinfekčními ubrousky. Tyto silikonové manžety lze čistit při teplotách až 500 stupňů a nezničí se!

S Eazyhold můžete snadno provádět všechny své každodenní životní aktivity s nezávislostí navzdory fyzickým podmínkám nebo zdravotním postižením.

 

Při objednávce nad 2000,- je poštovné a balné zdarma.