Termoska na jídlo Zajíc

Tisk
Celkem:489,00 Kč
Mini-Food-Jar_Design-2_2
Mini-Food-Jar_Design-2_4
Mini-Food-Jar_Design-2_5
Mini-Food-Jar_Design-2_6
Mini-Food-Jar_Design-2_7
Popis

Malá termoska s obrázkem zajíčka o objemu 210 ml.

Jídlo s kamarády na cestách je zábava! Naše malá termoska je vyrobena z vysoce kvalitní, odolné nerezové oceli. Dvojitý plášť zajistí jídlu tu správnou teplotu. Ať už se vydáte na cesty kamkoli, s naší termoskou jste prostě na malou svačinu vždy připraveni.

Díky širokému hrdlu se termoska snadno plní. Jídlo udrží teplé po dobu až 4 hodin, chladné až 6 hodin. Je vhodná pro malé i velké děti, objem 210 ml je ideální velikost pro něco malého k zakousnutí. Unikátní "stop" systém dovolí rodičům víčko utáhnout přesně tak, aby si jej děti mohly samy otevřít, čímž podporuje samostatnost dětí. 

TIP - před naplněním termosky teplou svačinkou nalijte do termosky na dvě minuty horkou vodu a nechte termosku prohřát.

Objem: 210ml

Údržba: doporučujeme mýt v ruce s prostředkem na mytí nádobí

Materiál: víčko polypropylen a silikon, termoska: nerezová ocel a polypropylen

Tipy na údržbu: Produkty před prvním použitím rozdělte na jednotlivé komponenty a umyjte ve vodě s přípravkem na mytí nádobí. Pečlivě opláchněte a osušte. Do myčky nedoporučujeme dávat kovové části produktů. Barvy a polepky na produktech mohou časem v myčce vyblednout. Toto nemá vliv na podstatu výrobku a nepovažuje se za důvod k reklamaci. Před sestavením produktu se ujistěte, že všechny komponenty jsou suché. 

Průhledná plastová základna všech hrnečků může být použita v mikrovlnce, maximálně na 30 sekund při jednom ohřevu. Neohřívejte v mikrovlnce plastové produkty s víčkem ponechaným na produktech. Do mikrovlnky nedávejte žádné kovové výrobky. Nedávejte produkty do trouby. 

Některé tekutiny mohou způsobit zabarvení produktu. Toto nemá vliv na funkčnost produktu a není důvodem k reklamaci. Nepoužívejte s vroucí nebo perlivou vodou.

Při nákupu zboží do 2000,-Kč účtujeme poštovné a balné ve výši 125,-Kč.