Mini Skořápky

Tisk
Celkem:469,00 Kč
bilibomini
bilibomini2
bilibominipastel
bilibomini3
bilibominipastel2
Popis

Skořápky mini jsou netradiční hračkou, která zapojuje dětskou fantazii, zvědavost, kreativitu a motivuje je k vytváření vlastních her. Sada šesti skořápek se dá využít jak venku pro hrátky s vodou či sněhem, tak uvnitř v kombinaci třeba s jinými Moluk hračkami.

Malé skořápky jsou opravdu plné překvapení. Děti je dokáží ho proměnit v závodního brouka, točící se káču, skořápky s pokladem, nebo loď ve vlnách vany. Jen si představte, co vše by se s ním dalo dělat na písku.

V balení jsou na výběr buď klasické barvy (modrá, zelená, oranžová, červená, růžová a žlutá) nebo jemně pastelové odstíny. Vaši preferenci vložte prosím do poznámky v objednávce.

Vhodné pro děti od narození.

Velikost skořápky: 12 x 12 x 7 cm

Hmotnost balení: 330 g, 6 kusů v krabičce

Materiál: food-grade HD-PE, 100% recyklovatelné, odolný, dobře čistitelný. 

Hračky firmy Moluk byly vyvinuty v roce 2001 a staly se ihned fenoménem. Na rozdíl od trendů složitých elektronických hraček, Moluk ukazuje, že méně je někdy více. V roce 2020 získali prestižní ocenění SPRÁVNÁ HRAČKA, chráněný symbol kvality zaměřující se na výchovné a vzdělávací hledisko hraček. Je to opravdu ta správná hračka pro rozvoj fantazie vašeho dítěte.

Při objednávce do 2000,- Kč účtujeme poštovné a balné ve výši 125,- Kč. Nad 2000,- je poštovné a balné zdarma.