Náhradní náplň do senzorické lahve Glow in the dark

Tisk
Září ve tmě!
Celkem:109,00 Kč
RCDBG_2
Popis

 

Náhradní náplň do senzorické lahve vám navodí příjemnou a hravou náladu. Glow in the dark září ve tmě a je proto báječnou novinkou a pro děti ještě mnohem zajímavější!

Doplňte a znovu použijte svou senzorickou láhev s těmito jedinečnými náplněmi s různými tématy. Náhradní balíčky jsou dodávány se třpytkami a drobnými tvary pro vaše nejmenší, aby si vytvořili svou vlastní senzorickou láhev.

Unikátní senzorická láhev propojuje v dětech kreativitu, zájem o věc a koncentraci. Je tak vhodná především pro dětské povahy, co chvíli neposedí. Rovněž děti s poruchami chování, pozornosti a autistického spektra budou těžit z této lahve.

 

Jak senzorickou láhev naplnit?

Stačí přidat vodu a trochu mycího prostředku a je to! Díky této možnosti můžete láhev naplnit opětovně. Užijete si s ní spoustu legrace a po čase ji můžete obměňovat podle libosti.

 

 

Doporučený věk: od 3 let

 

Rozměry: 7 cm x 11 cm x 2 cm

Materiál: třpytky, polyester, umělé hedvábí

 

Údržba: Znovunaplnění lahvičky je na uvážení kupujícího, doporučujeme však každých pár měsíců láhev vyprázdnit a znovu naplnit.

 

 

Návod na údržbu: Silikonové uzávěry lze čistit pomocí sterilizátoru, vkládat do myčky na nádobí nebo omýt teplou mýdlovou vodou. Obnovení obsahu lahvičky je na uvážení uživatele, doporučujeme však každých pár měsíců lahev vyprázdnit a znovu naplnit. 

Při objednávce nad 2000,- je poštovné a balné zdarma.