LALABOOM věž

Tisk
Celkem:175,00 Kč
věž2
věž3
věž4
Popis

Lalaboom Věž je stavebnice pro nejmenší děti, kde si vyzkouší základní funkce a kombinace toho, jak jednotlivé dílky mohou spojovat.

Prohlédněte si video.

Stavebnice Lalaboom pomáhá malým dětem objevit a rozvíjet své základní motorické dovednosti. Děti se učí poznávat barvy, tvary a základní spojovací mechanismy.

6 základních dílků různých barev.

Vhodné pro děti od: 10 měsíců

Rozměry: 23 x 23 x 6 cm

Stavebnice pro nejmenší děti LALABOOM vyžaduje používání kognitivních funkcí dětí, jako je pozornost, vnímání, paměť či přemýšlení a stimuluje soustředění a fantazii. Kromě těchto schopností děti přirozeně rozvíjejí svůj talent s ohledem na své vlastní preference. Pomáhá rozvíjet jemnou i hrubou motoriku horních končetin, sílu stisku, cílení pohybu, koordinaci oko-ruka a ruka-ruka.

Stavebnice Lalaboom vyhrála řadu ocenění jako například hračka roku 2018 ve Švédsku, designová hračka roku 2019 v Německu a další. Odborníci doporučují a děti ji milují. Všechny stavebnice LALABOOM lze spolu kombinovat.

 

JAK NA STAVEBNICE LALABOOM?

CVAK! - Spojte dílky dohromady pomocí jednoduchého mechanismu a rozmanitost textur vás povzbudí k prozkoumání dotykem.
 
ZATOČTE S NIMI! - Dílky můžete otevřít nebo zavřít zašroubováním. Tento krok je náročný a užitečný pro rozvoj motorických schopností.
 
MIX! - Pohrajte si s barvami a tvary a naučte se je rozpoznávat. Smíchejte a slaďte dílky, vyjádřete své preference a kreativitu!
 
BUDOVÁNÍ NENÍ ŽÁDNÁ DŘINA! - Budování je základní fází vývoje dítěte, kdy se učí předem plánovat, zvažovat prostor, a realizovat své myšlenky, které zvyšují jejich sebevědomí.
 
PROVLÉKEJTE! - První krok k jemné motorice a k naučení se psát. Tato aktivita také zlepšuje přesnost a koordinaci rukou a očí.
 
 
Při objednávce do 2000,- účtujeme poštovné a balné ve výši 125,-. Nad 2000,- je poštovné a balné zdarma.