BOI senzorická kachnička

Tisk
Celkem:335,00 Kč
boi2
boi3
boi4
Popis

S plovoucí BOI hračkou bude koupání opravdovou zábavou. Tančící kachnička se ráda vrtí a plave na vodě. Je úplně jedno, jak s ní otáčíte, vždy se vrátí do původní polohy díky zatíženému dnu. Dokonale padne do malých ručiček, a tak zábavnou formou procvičí koordinaci rukou i očí vašeho děťátka. 

Podívejte se na video.

Elegantní hračky BOI jsou skutečnou designovou senzací. Jsou hravé, praktické a všestranné, stejně jako všechny hračky MOLUK. Příznivě ovlivňují celkový psychomotorický vývoj a jemnou motoriku.

Díky svému kontrastnímu provedení pomáhá BOI rozvíjet smysly, především pak zrakové vnímání. Dále pak soustředění  a pozornost. 

Vhodné pro děti od: 3 let

Rozměr: průměr 6 cm, výška 12 cm

Materiál: Tělo ABS, hlava silikon.

Latex free, BPA free, bez ftalátů.

Hračky BOI pomáhají rozvíjet základní smysly dítěte. Při hře rozvíjejí celkový psychomotorický vývoj, napomáhají procvičení jemné motoriky a jsou skvělým doplňkem každodenního koupání.

 

MOLUK je nadšený pro skvělý design, usiluje o vytvoření inovativních, udržitelných produktů, které děti nejenom baví děti, ale i vyzývají k opravdové interakci. V době, kdy je všechno stále více virtuální, nabízí MOLUK hračky, které sednou do ruky, zároveň se pohybují a děti je mohou zkoumat, zkrátka hračky, které stimulují jejich smysly a mysl. Neexistují žádné vypínače, baterie ani komplikované návody - hračky MOLUK jsou napájeny pouze a jenom dětskou představivostí a fantazií. 

 

Při objednávce do 2000,- účtujeme poštovné a balné ve výši 125,-. Nad 2000,- je poštovné a balné zdarma.