Balanční sada 6+1

Tisk
Celkem:4999,00 Kč
stapelstein-rainbow-pastel-bundle-6+1-flying
stapelstein-rainbow-pastel-bundle-6+1-stacking-shadow
stapelstein-rainbow-pastel-bundle-6+1-3598
stapelstein-board-confetti-pastel-4732
Popis

Pro více pohybu, hry a představivosti v každodenním životě dětí.

Stapelstein Balanční sada 6+1 se skládá ze šesti pastelově zbarvených kamenů doplněných barevnou balanční deskou, která je vhodná zejména pro balanční hry a balanční cvičení a společně promění každou místnost na hřiště! Nádherné zářivé barvy a všestrannost této pomůcky vybízí děti všech věkových kategorií ke kombinování herních variant novými způsoby a hodí se do každého dětského pokoje, školky, školy nebo třeba rehabilitační ambulance.

Z lehounkých kamenů a desky můžeme vytvořit balanční chodník, výškově nastavitelnou dynamickou stoličku, podložku pod nohy či využít samostatně desku na balanční cvičení. Při hře  s kameny aktivujeme hluboký stabilizační systém, zlepšujeme pohybové dovednosti, posilujeme vestibulární aparát a rovnovážné reakce.

Skládá se z: šesti kamenů v barvách světle červená, světle oranžová, světle žlutá, světle modrá, fialová a barevné pastelové balanční desky.

Lze kombinovat s jinými stohovacími kameny a balančními kamennými deskami.

Stohovací kámen: Váha 180 g a nosnost až 180 kg. Průměr = 27,5 cm, výška = 12 cm.

Balanční deska: Váha 268g, nosnost 120 kg, průměr = 35,5 cm, výška = 8,4 cm

Vhodné do interiéru i exteriéru, doporučeno od jednoho roku, pro děti i dospělé.

✓ Klimaticky neutrální ✓ Vyrobeno v Německu ✓ 100% recyklovatelné, vyrobeno z EPP ✓ Odolné vůči vodě, slinám a UV záření

Poznámky k používání:

Špičaté a ostré předměty, jako jsou nůžky, nože, hřebíky, dráty, kameny atd., by se neměly dostat do kontaktu se Stapelsteinem. Vyhněte se extrémnímu teplu a všem možným zdrojům vznícení (plameny nebo jiskry). Při hraní ve vodě jsou Stapelstein pouze hračkami a ne plaveckými pomůckami. Stapelstein by se proto měly používat pouze v mělké vodě pod dohledem dospělé osoby. Buďte opatrní při balancování! Na kluzké podlaze mohou trhavé pohyby způsobit sklouznutí stohovacích kamenů. Koberec nebo podložka zabrání sklouznutí skládacích kamenů.