Duhové balanční kameny 6 ks

Tisk
Celkem:3999,00 Kč
stapelstein-rainbow-classic-6-phisical-shadow
stapelstein-rainbow-classic-6-stacking-3760
stapelstein-motorikspielzeug-8705
Popis

Pro více pohybu, hry a představivosti v každodenním životě dětí.

Stapelstein kameny se skládají ze šesti harmonicky sladěných barev a promění každou místnost na hřiště! Zářivost a všestrannost duhové klasiky vybízí děti všech věkových kategorií ke kombinování barev a herních variant novými způsoby a hodí se do každého dětského pokoje, školky, školy nebo třeba rehabilitační ambulance.

Z lehounkých kamenů můžeme vytvořit balanční chodník, výškově nastavitelnou dynamickou stoličku, podložku pod nohy či cvičební schůdky… Při hře  s kameny aktivujeme hluboký stabilizační systém, zlepšujeme pohybové dovednosti, posilujeme vestibulární aparát a rovnovážné reakce.

Sada obsahuje některé z těchto barev: fialový, tmavě modrý, modrý, tmavě zelený, zelený, žlutý, oranžový a červený skládací kámen.

Lze kombinovat s jinými stohovacími kameny a stohovacími kamennými deskami.

Váha 180 g a nosnost až 180 kg.

Průměr = 27,5 cm, výška = 12 cm.

Vhodné do interiéru i exteriéru, doporučeno od jednoho roku, pro děti i dospělé.

✓ Klimaticky neutrální ✓ Vyrobeno v Německu ✓ 100% recyklovatelné, vyrobeno z EPP ✓ Odolné vůči vodě, slinám a UV záření

Poznámky k používání:

Špičaté a ostré předměty, jako jsou nůžky, nože, hřebíky, dráty, kameny atd., by se neměly dostat do kontaktu se Stapelsteinem. Vyhněte se extrémnímu teplu a všem možným zdrojům vznícení (plameny nebo jiskry). Při hraní ve vodě jsou Stapelstein pouze hračkami a ne plaveckými pomůckami. Stapelstein by se proto měly používat pouze v mělké vodě pod dohledem dospělé osoby. Buďte opatrní při balancování! Na kluzké podlaze mohou trhavé pohyby způsobit sklouznutí stohovacích kamenů. Koberec nebo podložka zabrání sklouznutí skládacích kamenů.