Přísavková Stonožka

Tisk
Prodejní cena239,00 Kč
pila
pila1
pila3
Popis

Nová členka do rodiny Oogi! Oranžová stonožka, která má místo nohou přísavky, byla navržena k tomu, aby ideálně padla do dětských ruček a aby v nich s Oogiho přáteli vznikala spousta nových a zábavných situací.

Elastický materiál příjemný na dotek a různé velikosti přísavek zvou děti k experimentování a hraní s využitím jejich fantazie a všech smyslů. Vana je jedním z míst, kde se Oogi, Bongo i Stonožka cítí jako doma, ale byli také spatřeni, jak si hrají na Houpacích skořápkách, oknech auta, ledničkách nebo na tátově stole…

Přísavková Stonožka a ostatní z rodiny jsou vhodnou hračkou třeba do škol školek. OOGI se dají využít k terapiím, pomáhají rozvíjet představivost a fantazii dětí a příznivě ovlivňují celkový psychomotorický vývoj a jemnou motoriku.

Materiál je bezpečný, odolný, snadno se čistí.

Vhodné pro děti od: 3 let

Rozměry balení: 15,8 x 3,5 x 4,4 cm

Materiál: potravinářský silikon

Bezpečné, odolné a snadno se čistí. Vhodné do myčky.

MOLUK je nadšený pro skvělý design, usiluje o vytvoření inovativních, udržitelných produktů, které děti nejenom baví děti, ale i vyzývají k opravdové interakci. V době, kdy je všechno stále více virtuální, nabízí MOLUK hračky, které sednou do ruky, zároveň se pohybují a děti je mohou zkoumat, zkrátka hračky, které stimulují jejich smysly a mysl. Neexistují žádné vypínače, baterie ani komplikované návody - hračky MOLUK jsou napájeny pouze a jenom dětskou představivostí a fantazií. 


Při objednávkách do 2000,- Kč si účtujeme 109,- Kč poštovné a balné.