Hrneček s brčkem a počítadlem modrý

Tisk
Více než jen hrneček
Celkem:219,00 Kč
MELII_12000_1
MEL12000_SippingCup_2_Blue_packaging
MELII_12000_3
Popis

 

Stylový hrneček s brčkem a zároveň zábavná hračka = děťátko se může bavit točením, počítáním a hraním s různobarevnými korálky připevněnými kolem víčka. 

Vyladěný hrneček s brčkem pro všechny malé neposedy! Hrneček s brčkem nebo malá hračka? Oboje - zábavu dětem poskytnou malé kuličky po krajích hrnečku, se kterými lze točit nebo je počítat. Hrneček poslouží doma i na cestách, lehce padne do dětských ručiček a objem 340ml je právě tak akorát, aby nebyl příliš těžký.

 

Doporučeno pro děti od 12 měsíců.

 

  • Skvělý na cesty i na doma
  • Více než jen hrneček: děti baví točit kuličkami kolem dokola, učit se barvy a počítat kuličky
  • Netekoucí
  • Víčko ochrání vršek brčka od nečistot
  • Kuličky lze z hrnečku sundat

 

Materiál: PP, ABS, Silikon

Vyrobeno bez použití BPA, ftalátů, olova a PVC

Rozměry: 15,2 x 10, 4 x 10,4 cm

Objem: 340 ml

Váha: 122 g

Údržba: Produkty před prvním i každým použitím rozdělte na jednotlivé komponenty a umyjte ve vodě s jemným přípravkem na mytí nádobí. Pečlivě opláchněte a osušte. Doporučujeme mýt v ruce jemným prostředkem na nádobí. Nepoužívejte abrazivní mycí prostředky, houbičky či drátěnky, které mohou produkt poškrábat. Lze umývat v horním koši myčky. Ujistěte se, že je brčko ve správné poloze, abyste eliminovali případné zablokování víčka při zavírání hrnečku. Brčko pravidelně čistěte vhodným kartáčkem.

UPOZORNĚNÍ: Některé tekutiny mohou způsobit zabarvení produktu. Toto nemá vliv na funkčnost produktu a není důvodem k reklamaci. Nepoužívejte pro tekutiny teplejší než 45 stupňů nebo perlivé nápoje. Nepoužívejte brčka na džusy s dužinou nebo na instantní kojenecká mléka. Brčko není určeno pro děti mladší 6 měsíců. Neponechávejte dítě bez dozoru dospělé osoby. Nikdy nepoužívejte brčko jako dudlík. Před každým použitím zkontrolujte, zda jsou všechny části produktu v pořádku a při známkách opotřebení nedávejte dítěti. Neponechávejte na přímém slunci nebo u zdroje tepla. Nepatří do mrazničky ani mikrovlnné trouby.

Při objednávce nad 2000,- je poštovné a balné zdarma.