Sluchový Calmer Secure Žlutý dětský

Tisk
“Zjemni ostré zvuky”
Celkem:659,00 Kč
redsec2
bluesec
Popis

 

Lidské ucho slyší mnoho různých zvuků od nízných frekvencí jako například zvuk hromu až po vysoké frekvence jako je cvrlikání ptáků. Lidský hlas je posazen do středních frekvencí, které produkují nejvíce stresových a rušivých zvuků. Do těchto rušivých středních frekvencí patří například zvuky ze školní třídy, jídelny, školního hřiště apod.

Sluchový Calmer “zklidňovač” je inovativní neelektrická pomůcka, která přirozenou cestou odstraňuje nepříjemné zkreslení slyšených zvuků bez omezení normálního sluchu.

Calmer se umisťuje do dětských uší podobně jako klasické ucpávky. Vytvoří tak malý vlnovod (tunel pro zvuk) pomocí kterého odstraňuje jeho nepříjemný rezonanční efekt. Odstraněním tohoto efektu se stávají střední frekvence příjemné na poslech.

Tato varianta je doplněna o silikonovou smyčku, díky které nedojde ke ztrátě pomůcky. Smyčka se jednoduše umístí kolem krku a pokud si dítě bude v období adaptace Calmer občas vyndávat z uší, tak zůstane bezpečně umístěn na smyčce.

Calmer se vyrábí z měkkého, bezpečného, netoxického a odolného silikonu. Diskrétní řešení pomůcky jej činí téměř neviditelným a nezpůsobuje dětem nepříjemné pocity z jeho nošení mezi svými vrstevníky.

Calmer pomáhá dětem s citlivým sluchem a přecitlivělostí na rušivé zvuky (Autismus, Misofonie, Hyperacusis, Dyslexie, jiné poruchy sluchu, ADHD, atd.) lépe zvládat každodenní život a to zejména v přirozeném dětském prostředí.

Snižte stres ze zvuků:

  • Rušná místa,
  • Učebny,
  • Hřiště,
  • Elektrické bzučení,
  • Cinkání příborů,
  • Tikání/ťukání,
  • Hraní.

Vyrobeno z netoxického silikonu. Omyvatelné a opakovaně použitelné.

 

Při objednávkách do 2000,- Kč si účtujeme 125,-Kč poštovné a balné. Nad 2000,- je poštovné a balné zdarma.